Budapest Bank Zrt. adományai gazdára találtak

A Budapest Bank Zrt. Operációs Központ, Békéscsaba ismert foglalkoztatója élen jár az adományozásban, a különböző formájú támogatások nyújtásában.

Oravecz Aliz, a cég egyik alkalmazottja párba rendezte a jó szándékot a rászoruló gyermekekkel. Amikor a használaton kívüli számítógépek adományozásáról tudomást szerzett, nem is volt kérdés, hogy jelöltje a Diaboló Alapítvány lesz az a szervezet, amely a Békés megyei cukorbeteg gyermekeket fogja össze. Gondolatát tett követte és nagy örömünkre szolgál, hogy hamarosan meg is kapta a két számítógépet egy-egy cukorbeteg gyermek. Egyikük szavait idézve: „az ajándék nagyon sok mindent megváltoztat. Sokkal naprakészebb lehetek a tanulmányaimmal és az érettségire való felkészülésben is nagyon-nagyon sokat fog majd segíteni, ezt bizton állíthatom.” A Budapest Bank Zrt-nek köszönetünket fejezzük ki a támogatásért.A rendelkezésünkre bocsátott számítástechnikai eszközök lehetőséget adnak arra, hogy a diabéteszesként sokkal nagyobb fegyelmet, kötelességtudatot megkövetelő diákélet zökkenőmentesebb lehessen és szép sikereket érjenek el gyermekeink.A gépek a legmegfelelőbb helyekre kerültek, köszönet a példaértékű kezdeményezésért, felajánlásért.

A Diaboló Alapítvány kuratóriuma