JÓNAK LENNI JÓ! – soha nem látott országos összefogás a cukorbeteg gyerekek és fiatalok érdekében

A cukorbeteg gyerekek és fiatalok támogatására, táboroztatásának segítésére gyűjt idén a közmédia Jónak lenni jó! című adománygyűjtő műsora december 16-án.

A Diabolót érte az a megtiszteltetés,hogy az egész napos műsorfolyam kiemelt vidéki helyszíneként – Gyula – bemutatkozhatunk,programjainkon keresztül a nagyvilág elé tárhatjuk a gyermekkori cukorbetegség napos- és árnyoldalát egyaránt.

A jótékonysági akcióhoz bárki csatlakozhat:

Adományvonal száma:

Számlaszám:
MKB Bank
10300002-10668919-00014900
IBAN szám (külföldről érkező utalásokhoz): HU04 10300002-10668919-00014900

Lehetőség van arra is, hogy a Békés megyei cukorbeteg gyermekek december16-i CUKI MIKULÁS ünnepségét támogassa akár önkéntes munkával, akár felajánlással, hogy az ünnep még szebb legyen! Ebben az esetben vegye fel a kapcsolatot alapítványunkkal: info@diabaoloalapitvany.hu

Számunkra a Jónak lenni jó! jótékonysági összefogás lényegét Kis Ottó, József Attila-díjas költő, író, gyulai barátunk sorai fejezik ki leginkább.

Akik mindezt tolmácsolják, Horváth Hanna, Nagy Ágnes és Erdei Miklós, diabéteszes gyerekek (részlet a „Köszönet versvirág” című, a Diaboló Alapítvány a Cukorbeteg Gyermekekért 2018 novemberében megjelent kisfilmjéből).