Különös Szilveszter

Ma futottunk, egy kondorosi édesanya egészségéért, egy család boldogságáért, könnyebb életéért.

A Kondorosi Női Kézilabda Klub 15. alkalommal rendezett jótékonysági futást az év utolsó napján, az idén rekord számú nevezővel, rekord összegű támogatással!

Megtiszteltetés volt, hogy alapítványunk és a Hétpettyes Szülői Kötelék harmincöt résztvevővel hozzájárulhatott a nap sikeréhez!

A diabéteszes családok gyorsan megtanulják, hogy nem érdemes előre tervezni, új évi fogadalmakat megfogalmazni pedig pláne nem. Vagy mégis? Elhatároztuk, hogy jövőre is futunk, egy jó ügyért, a szép pillanatokért, közösségünk összetartozásának jelképéért!

Úgy zártuk az évet ezen a különös Szilveszteren, ahogyan nyitni szeretnénk 2019-es esztendőt: együtt, közösen, melengető jóérzéssel a lelkünkben.

Egészséges, boldog, sikerekben gazdag Új Esztendőt kívánunk Mindenkinek!