Nőnapi desszert

A nemzetközi nőnap a nők iránti tisztelet és megbecsülés kifejezésének napja. Ebből az alkalomból, március 7-én meghívtuk Plumbás Ádám, testépítő világbajnok, edzőt, legyen a vendégünk egy kötetlen beszélgetésre. Ádám kötődése az alapítványhoz tízéves, öccse akkor lett cukorbeteg, édesanyja pedig a Diaboló kuratóriumának tagja.

A ma már Budapesten élő Ádám mesélt arról, hogyan lett a „dagadt, gyulai kis srácból” testépítő világbajnok és edző, miként tudja segíteni a villámgyors eredményre éhes fiatalokat, milyen lélekápolási-edzési-étkezési praktikái vannak hölgyvendégek esetében és megosztotta kedvenc, rendkívül tanulságos, edzőtermi történeteit is.

Mindazok, akik engedtek a nőnapi desszert csábításának, egy családias, jó hangulatú beszélgetést követően, Ádám virágos-mosolygós ünnepi köszöntőjét is fogadhatták.