Ízelítő – Jótékonysági Bál, november 14.

Hat nap múlva ünnepeljük a Diabétesz Világnapját, hat nap múlva lesz alapítványunk jótékonysági bálja.

Nem ma kezdtük a készülődést az eseményre és nem is tegnap. Nyár derekán már törtük a fejünket, hogyan tudnánk feledhetetlenné tenni mindazoknak az ünnepi estet, akik jelenlétükkel, támogatásukkal megtisztelik a cukorbeteg gyermekeket és az általuk képviselt ügyet.

Igazi premierre számíthatnak a velünk bálozók, és mint minden ilyen esemény, ez sem publikus egészen a bál kezdetéig.

Az előkészületek hajrájából azonban felvillantunk egy-két kockát, ami talán tükrözi, hogy a műsorunk igazi csapatmunka, szeretettel, szívhez szólóan – tőlünk, Önöknek/Nektek!

Találkozzunk hat nap múlva Gyulán, az Erkel Hotelben, a Diaboló Alapítvány a Cukorbeteg Gyermekekért Jótékonysági Bálján!

plakát_01