ADVENTI CIVIL BÖRZE

Alapítványunk ebben az évben lehetőséget kapott a Miniszterelnökség, a Civil Központ és a Civil Információs portál által koordinált

ADVENTI CIVIL BÖRZE

programon való részvételre.

Az adventi börzén civil szervezetek céljait lehet támogatni, a Diaboló esetében az alábbit:

A jó minőségű, diabetikus szaloncukor- a magas ára miatt – sajnos nem elérhető sok cukorbeteg gyermeket nevelő család számára (egy kilogramm átlagosan 9000 forint).
A karácsonyi ünnepkör szinte elengedhetetlen édességét szeretnénk megvásárolni a békés megyei cukorbeteg gyermekeknek, szívügyünknek tekintve az örömüket, boldogságukat, különösen a szeretet ünnepén.

A karácsonyi ajándékot az alapítványunk által létrehozott Hétpettyes Szülői Kötelék mentorhálózat közreműködésével, személyesen juttatjuk el valamennyi gyermeknek.

Bármely magán- és jogi személy adományozhat bármekkora összeget. Az adományozás banki átutalással történik, a közleménybe az „Adventi Civil Börze” (vagy röviden „ACB”) megjegyzést szükséges beírni. Az adományt szerény ajándékkal tudjuk megköszönni.

Bankszámlaszámunk: 10103104-45667900-01000002

Kérjük, ha módjában áll, pártfogolja ügyünket!

Hálával és köszönettel: a Diaboló Alapítvány kuratóriuma

A civil börzére benyújtott pályázati adatlap az alábbi linken érhető el: